KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12644319
nr 1264 4319
Gösta Liljedahl
(1908-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, kvinna i gungstol. Olja på duk, 100x116 cm
Gösta Liljedahl, svensk målare född 1908, död 1993.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:01:39
15/7 08:10:07
Gösta Liljedahl
Läs mer om Gösta Liljedahl